BİZİ TANIYIN – Undizayn Grafik ve Matbaa Ajansı

BİZİ TANIYIN

5N1K, bir haberin oluşmasını sağlayan en önemli öğelerdir. 3N1K yani Neden, Nasıl, Nerede ve Kiminle soruları ise sizi doğru ajansa götürecektir.
Şu an sitemizde olduğunuza göre,
kiminle sorusuna gelmişsiniz demektir.

FİKİR

Her kurumun çok farklı misyonları olabilir fakat Undizayn'nın tek bir misyonu vardır. Temsil ettiği kuruluşu, yaratıcı fikir ve özgün tasarımlarla doğru anlatabilmek. Kısa sürede alanlarında lider olan kuruluşların bize güvenme nedeni de bu misyonumuzdur. Çünkü Undizayn, yaptığı tüm işlerde iş ortaklarının bakış açısını takınarak yola çıkıyor. Hayata bıraktığınız veya bırakmak istediğiniz izleri kalıcı kılmak için uğraşıyor. Hayatınıza anlamlar katan ANI'larınızı ölümsüzleştiriyor. AN, en kısa ve en değerli zaman dilimidir.

İÇERİK

Dışarıdan kolay gibi görünse de içerik üretme, sıkı bir hazırlık aşaması ve ciddi bir zaman dilimi gerektiriyor. Ancak güzel içerik üretmek işin sadece yarısı. Önemli olan ürettiğiniz içeriğin markalarınızı temsil etmesi. Undizayn, içeriklerini markaların hikayelerini algılayış ve anlatış tarzlarıyla şekillendiriyor. Söylemek istediklerini onların heyecanı ve sıcaklığıyla sayfalara taşıyor. Yazdıklarımızla markalarımıza ve bizi okuyanlara ilham veriyoruz. Biliyoruz ki; ilham verme konusunda ne kadar cömert olursak o kadar insan hayal eder!

TASARIM

Farklı tasarımlar sizi öne çıkartır. Her ne kadar "deneyim" yükselen bir değer olarak var olmaya devam etse de "deneyimlemek" atakta bir kavram. Ürün veya hizmetle iletişim kurmak son derece önemli. Tasarımın tezgahından geçmeyen hiçbir ürün/hizmet algı radarlarına takılmıyor. Undizayn, yaratıcı fikirleri ve tasarımın gücünü kullanarak markalarını fark edilebilir kılıyor, onlara değer katıyor. Harfler, sözcükler, sayılar, şekiller Undizayn'da bambaşka formlara dönüşüp yepyeni düşünceler ve değerler olarak var oluyor.

BASKI

Sadece fikir üretmek, içerik oluşturmak ve tasarım yapmakla sınırlı tutmuyoruz kendimizi. Bize verilen işi ilk adımından son adımına takip edip neticelendiriyoruz. Fikrin, içeriğin ve tasarımın sonrası, ortaya nihai bir ürünün çıkmasıdır. Bizim dünyamızdaki adıyla "baskı". Markanın adını en doğru şekilde duyurabilmek adına hedefte kullanılacak ürünlerin baskı aşamasını takip edip hatasız bir imalat gerçekleşmesini sağlıyoruz. Ve ihtiyaç duyulan görsel ve metinlere uygun vücudu veriyoruz. Markanın bizden istediğini daha fazlasıyla sunuyoruz.

Yayıncılıkta uzmanlaşmış danışmanımızdan tecrübeli editörlere, dünyaya farklı bakan tasarımcılarımızdan, herkes bakarken görüp deklanşöre basmanın ötesinde işler çıkaran fotoğrafçılarımıza güvenebileceğinizin sözünü veriyoruz.

BİZE ULAŞIN
Kimileri akıntıya kapılır, kimileri küreklere asılır….