NELER YAPIYORUZ? – Undizayn Grafik ve Matbaa Ajansı

NELER YAPIYORUZ?

Stratejik düşünme ve pazarlama yönetimi ile tanıtım konularındaki planlarınızı gerçeğe dönüştürüyoruz.
Temel stratejimiz, hedeflediğiniz ve ölçülebilir sonuçları elde etmektir.

10 parmağımızdaki mağrifet sayısı, çok haneli rakamlarda. Sayarken yoruluyoruz. Öncelikle marka değeri yaratmaya, satış ve kâr odaklı çözümler geliştirmeye, duyuru ve PR'a dayalı çalışmalara dair reklam ve pazarlama stratejileri üretiyor, bunun için gerekli tüm materyali tasarlıyoruz.
Kurumsal kimlik tasarımları, ürün ve marka lansmanları, kampanya ve butik çalışmalar için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey kendi mutfağımızdan çıkıyor.
Bilmeniz gereken en önemli şey, kurumsal hizmet verdiğimiz. Firma ya da marka olarak üzerinde isminizin olduğu her şey bizi ilgilendiriyor ve isterseniz tarafımızdan tasarlanıyor.
Bu yüzden kurumsal hizmet almadan bize yönelttiğiniz “Bi' katalog yapar mısınız? WEB sitesi kaça? Bi reklam filmimiz vardı, bütçemiz düşük ilgilenir misiniz?
Bize bi' logo lazım, pahalı mıdır?” 1000 adet Katalog kaç lira? Şu firma şu paraya yapıyor! gibi sorulara alacağınız cevaplar uykularınızı kaçırabilir. :)

Grafik Tasarım

Logoyu bi’tık büyüttürmemenizi tavsiye ederiz, Bize güvenin, o büyüklük iyidir... Amblem – logotype tasarımından başlayarak kapsamlı kampanyalara kadar her şey bilgi ve beceri alanımızda. Katalog, broşür, basın ilanı, P.O.P. materyaller, promosyon ürünleri, ambalaj çözümleri, outdoor tasarımları, personel giyimi v.b. Tasarımlarımızda sadelik ve işlevselliği ön planda tutuyoruz. Amacımız “Doğru ve estetik tasarım”.

Matbaa

Bize yeni yeni şirketinizin amblemini tasarlatabilir, bizden kurumsal kimlik çalışması içinde yer alan antetli kağıt, dosya, zarf, kartvizit, fatura vb. türdeki işleri üretmemizi isteyebilirsiniz. Katalog, ürün listesi, faaliyet raporu, afiş, poster, etiket, ambalaj, kutu, fiyat listesi, billboard gibi basım sanayi ürünlerinizi hazırlatabilir, bastırabilirsiniz. Hediyelik eşyalarınızı, promosyon ürünlerinizi kendi bünyemizdeki atölyelerimizde hazırlar ve size sunarız.
Sizlere sunabileceğimiz ikinci grup hizmet ise hazırlanan işinizi istenilen miktarda üretip size teslim etmektir. Bize getirilen işi birincisinde de, on birincisinde de aynı nitelikte üretip size sunmak, ürünlerinizi son teknolojik olanaklarla basıp, en uygun ya da arzu ettiğiniz ambalajla sizlere zamanında teslim etmek ve beğeninizi kazanmaktır. Bu işler için iki şeye güveniriz; birincisi arşivimiz ve yapılan işlerimiz, ikincisi ise deneyimli kadromuz

Web Tasarım

Bu arada biliyoruz ki web işlerinden anlayan bir eniştenin asker arkadaşının yeğeni falan var mutlaka :) Çocuk hemen yapıp veriyo falan da üstelik... Firma ve ürün siteleri, e-ticaret siteleri, portal ve spesifik site tasarım ve yazılımlarında sorunsuz çözümler üretiyoruz. SEO, sosyal medya takibi, viral ve dijital reklamlar, bunlara ait medya ve mecra planlamaları, bütçe yönetimleri, kurumsal strateji ve pazarlama stratejilerine uygun olarak oluşturulmakta. Modern dinamiklere ve işlevsel arayüze sahip, SEO altyapısına uygun, güvenli, tasarımdan yazılıma size özgün, teknik desteği sağlamsa ve tüm bunları çook ucuza yapıyorsa o genci bize gönderin, işe alacağız.

Dijital Baskı

Üstlendiğimiz her projede farklı bir mekanı ya da objeyi 'En İyi Mekan / En İyi Obje' ye dönüştürmek için gerek çevrenin gerekse de projenin farklı ve yeni boyutlarını tasarımcı ruh ve tecrübe ile birleştiriyoruz.
İşbirliği ve ekip çalışmasına yönelik çalışma prensibimiz, içerisinde yaşadığımız dünyayı daha yaşanabilir hale getirmeye yönelik Düşünsel Tasarım Felsefemizin temelini oluşturmaktadır.
Etik değerlerimizin temelini ise, topluma olan sorumluluğumuz ve diğer insanlar, farklı kültürler ve yaşam tarzları, toplumla olan ilişkilerimizi en insancıl seviyeye getirmeye yönelik çalışma ve arayışlarımız şekillendirmektedir.
Her projede öncelikle dikkat ettiğimiz nokta, insan üzerindeki negatif etkileri ortadan kaldırmaya yönelik tasarımsal ve teknik alternatifleri keşfetmek, hayata geçirmektir. Bunu yaparken, müşterilerimizi maddi olarak desteklemeye yönelik ekonomik çözümler ve seçenekler sunmaktayız.

Video Kurgu

Kıvanç kardeşimizle Natalie Portman’ı oynatacağınız ve Madagaskar’da çekilecek bir reklam filmini
maalesef ucuza mâl edemiyoruz...
Reklam ve tanıtım filmleri, viral reklam çekimleri, dökümanter ya da visual görüntüler için tüm tasarım ve prodüksiyonları dört dörtlük gerçekleştiriyoruz. Fikir üretiminden senaryo yazımına, çekimden post prodüksiyona tüm aşamalar bünyemizden ortaya çıkıyor. Ancak öncelikle şunu bilmekte fayda var. Prodüksiyon çalışmalarının altın kuralı: Ne kadar ekmek, o kadar köfte! Kıvanç kardeşimizle Natalie Portman’ı oynatacağınız ve Madagaskar’da çekilecek bir reklam filmini maalesef ucuza mâl edemiyoruz. Özetle siz yorganın ebadını önceden söyleyin, biz de ayağımızı ona göre denk alalım.

parallax background

BİZE ULAŞIN
Kimileri akıntıya kapılır, kimileri küreklere asılır….